INTENCJE MSZY ŚW.

ŁĘKAWKA, 08.06. – 14.06.06.2020 ROKU.

Poniedziałek – 18.00. – śp. Cecylię Nowak z intencji Rąpałów.

Wtorek –           18.00 – śp. Bożenę Muniak od Agnieszki i Krzysztofa Nowak z rodziną.

Środa –             18.00. – śp. Mieczysława Hońdo od Jerzego Czermaka z rodziną.

Czwartek –   Uroczystość Bożego Ciała.

8.00. – śp. Zdzisława Kwapniewskiego.

10.00. – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla OSP w Łękawcę za gorliwą pracę i troskę w utrzymaniu cmentarza z intencji Lucyny Wzorek.

15.00. – O zdrowie i opiekę Matki Bożej z okazji rocznicy Pierwszej Komunii Św. dla dzieci z klasy 4 i Ich rodzin.

Piątek –             18.00. – śp. Jerzego Biernat od Lucyny i Krzysztofa Wzorek.

Sobota –         14.00. – Ślub – Krystian Rąpała i Agnieszka Onik.

18.00. – O szczęśliwy przebieg operacji dla pewnej osoby.

Niedziela –        8.00. – śp. Andrzeja Onak w 4-ą rocznicę śmierci od syna Krzysztofa z rodziną.

10.00. – śp. Stanisława Budzik w 8-ą rocznicę śmierci.

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

Obchodzimy Uroczystość Trójcy Świętej, która kończy czas Komunii św. wielkanocnej.

W czwartek Uroczystość Bożego Ciała.

Bardzo proszę o zaangażowanie się w przygotowanie ołtarzy, jednocześnie zachęcam, aby były one skromne ze względu na czas w jakim się znajdujemy. Proszę aby przygotować ołtarze już na godz. 8.00. a o rozebranie ich po Mszy św. o godz. 15.00.

Proszę aby pamiętać o obowiązujących nadal przepisach dotyczących bezpieczeństwa tak, aby sanepid nie musiał interweniować.

Jeśli ktoś z Was był w Klasztorze ojców redemptorystów w Tuchowie pomiędzy 28 maja a 2 czerwca br., bardzo proszę aby powstrzymał się od przyjścia do naszego kościoła przez okres 2 tygodni, aby nie narażać na zamknięcie kościoła w naszej parafii.

Składka dzisiejsza na potrzeby diecezji.

Składka w Boże Ciało na hospicja.

Składka w przyszłą niedzielę do puszek na UPJPII.

Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe i procesję w oktawie Bożego Ciała.

Bóg zapłać wszystkim, którzy się troszczą o kościół, otocznie świątnii, plebanię i porządek na cmentarzu.

Wszystkim składam serdeczne Bóg zapłać i pamiętam w modlitwie.

Ks. Czesław Bachula – Proboszcz.