AKTUALNE INFORMACJE DLA PARAFIAN

Drodzy Parafianie!

Biskup Tarnowski opublikował notę do dekretu z dnia 24 marca 2020r., która zmodyfikowała niektóre z wcześniejszych zaleceń. Tym samym informuję, że w naszej parafii:

1. We mszy św. mogą uczestniczyć osoby, które zamówiły Mszę św. ( w sumie maksymalnie 5 osób ).

2. W konfesjonale jestem do dyspozycji codziennie pół godziny przed Mszą św. , przy zachowaniu zasady, że w kościele znajduję się maksymalnie 5 osób. W ciągu dnia do spowiedzi św. można umawiać się telefonicznie na konkretną godzinę.

3. Wszelkie sprawy związane z kancelarią parafialną, proszę wcześniej zgłaszać telefonicznie dzwoniąc na nr telefonu: 608 194-582.

4. Msze św. będą odprawiane zgodnie z przyjętymi intencjami dostępne na stronie naszej Parafii.

5. Odwiedziny chorych tylko w wypadku niebezpieczeństwa śmierci.

Zachęcam, aby z tych możliwości korzystać roztropnie, mając na uwadze nie tylko swoje dobro, ale również dobro innych.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary wpłacane na konto parafialne. W związku z licznymi zapytaniami istnieje możliwość wpłat na konto parafialne, którego numer znajduje się na stronie parafialnej w zakładce KONTAKT

Zachęcam również do wspólnej modlitwy różańcowej codziennie o godz. 20.30., pod przewodnictwem Biskupa Tarnowskiego, przez transmisję internetową lub przez youtube.com / Katedra Tarnowska.

Ks. Czesław Bachula – Proboszcz