BIERZMOWANIE 2020.

W kościele parafialnym w Tarnowcu 3 marca bp Stanisław Salaterski udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii, jak również z Tarnowca, Poręby Radlnej, Zawady i Świebodzina. Biskup w nawiązaniu do Ewangelii, przypominającej nam o modlitwie, której Pan Jezus nauczał swoich uczniów, a więc także i nas,   zauważył, że już zawsze powinna kojarzyć się bierzmowanym z tym dniem. I dobrze, bo jak przekonywał, to właśnie Duch Święty, którego otrzymali, sprawi, że        „Ojcze nasz” stanie się modlitwą pełniejszą, milszą Bogu i bardziej skuteczną.

Na pamiątkę bierzmowania młodzi otrzymali od biskupa książkę ” Zostań z nami !”, opowiadającą o życiu i pielgrzymkach Jana Pawła II do Polski.