PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

Jest wiele uroczystości w naszym życiu, które zapamiętamy na zawsze. Jedną z nich jest Pierwsza Komunia Święta. Chcemy, aby to wspomnienie po latach, gdy dzieci będą już dorosłe i może same przyprowadzą swoje dzieci do kościoła – było jednym z najpiękniejszych w ich życiu. To piękna i głęboka uroczystość parafialnej wspólnoty. Niech umacnia się w tym dniu w nas wszystkich więź z  Chrystusem w Jego Eucharystycznej obecności wśród nas i dla nas. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej to czas Bożej łaski dla naszych rodzin pierwszokomunijnych i dla każdego z nas.

W dniu 15 maja 2016r. w uroczystość Zesłania Ducha Świętego w naszej parafii jedenaścioro dzieci przyjęło po raz pierwszy Pana Jezusa do swoich serc.